FMCG

Agencja DRB Polonia oferuje badania branży FMCG (fast-moving consumer goods ). Aby tworzyc idealna perspektywe biznesowa i zachowac konkurencyjnośc, nasza firma posiada ogólny obraz trendów rynkowych jak i analize popytu konsumenckiego i zachowań nabywców.

Posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy zmierzyc sie ze specyfikacja odmiennego stylu pracy, jaki trzeba zastosować w polskich badaniach FMCG. Bardzo ważne jest aby umiec pracowac zespołowo. Otwartosc naszych pracowników sprawia iz przepływ informacji jest szybki i nabieżąco. Nasza wykwalifikowana kadra regularnie stawia na podnoszenie swoich kwalifikacj i bardzo błyskawiczne rozwijanie swoich zdolności. Stawia na zupelnie nowe wyzwania i zadania. Potrafi wysłuchac potrzeby i przewidywania nowych klijentów. Współpracujemy z najwiekszymi firmami i koncernami w Polsce aby zaspokoic fundamentalne potrzeby klieentów.

Przygotowywujemy rzetelne i szczegółowe analizy rynku dla wyszczególnionych produktów i usług. Jako firma z długoletnim doświadczeniem potrafimy wyznaczać sobie cele i konsekwentnie darzyc do ich realizacj. Określa sie ją jako branże z produktami dobrymi i szybko zbywalnymi przy stosunkowo niskich kosztach. Jej rozwój na rynku jest szybki jak i również dynamiczny. Juz od dawna przeżywa rozkwit.

Najwięksi producenci w branży produktów szybkozbywalnych działający na polskim rynku to m.in. Maspex, Nestle, Procter & Gamble, Unilever, Mondelēz International Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinder Bueno, Lays, Mars, Snickers itp. Główną cechą charakterystyczną jest szybka reakcja na szybko wzrstajace oczekiwania i zmieniajace sie potrzeby konsumentów. Rynek FMCG w Polsce nie jest łatwym polem prowadzenia działań biznesowych, ponieważ konkurencja jest tu bardzo duża. Specyficzność sektora FMCG podkreślają również wymogi i naciski jakie są kładzione na jakość wyrobów. Jest to związane głównie z wstąpieniem Polski do struktur Unii Europejskiej i w związku z tym przestrzeganiem rygorystycznych norm.

Skontaktuj się z nami.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.