Rolnictwo

Agencja badawcza DRB Polonia oferuje badania rolnictwa w Polsce. Oferta kierowana jest głównie do środowisk naukowych, agencji badawczych, globalnych firm branży rolniczej jak również lokalnych dystrybutorów. Zajmujemy się dokonywaniem analiz polskiego rolnictwa oraz potencjału polskiej branży agrarnej. W projektach dotyczących polskich badań AGRO, bierzemy głównie pod uwagę ekspercką wiedzę naukową, know – how naukowców współpracujących z DRB Polonia, badania ilościowe oraz jakościowe, niezbędne do przeprowadzenia analiz dających trafne wnioski na temat kondycji polskiego rolnictwa.

Działania naszych Specjalistów obejmują pełne przygotowanie do zrealizowania badania marketingowego, poprzez:

  • wybór najodpowiedniejszej metody – najczęściej przybierają formę wywiadów pod postacią pytań zadawanych rolnikom,
  • dobór respondentów z kompleksowo przygotowanych do tego baz danych,
  • przygotowanie kwestionariusza z pytaniami,
  • analiza wyników,
  • szczegółowy, rzetelnie sporządzony raport z wynikami w postaci transparentnych wykresów statystycznych.

Nasza firma mocno rozwinęła Polskie badania rolnictwa gdyż ten sektor działa prężnie w naszym Kraju. Mamy za sobą bardzo dużo badań polskiego rolnictwa. Najczęściej realizujemy badania polskich wsi i rolnictwa poprzez badania CAPI oraz CATI. Współpracujemy ze środowiskiem naukowym, dzięki czemu zdobywamy wiedzę i doświadczenie na temat specjalistycznych informacji o sytuacji i realizowaniu biznesu w zakresie rolnictwa na terenie Polski. Stale aktualizujemy posiadane dane. Dzięki tak poszerzonemu zakresowi badań możemy współpracować zarówno z lokalnymi dystrybutorami, jak i z uczelniami, czy polskimi bądź międzynarodowymi firmami. Badania rolnictwa w Polsce przeprowadzane są na każdym etapie wdrażania produktów w branży rolniczej, bądź sprawdzania stanu hodowli, czy posiadanego sprzętu. Ponad to badania Polskiego Rolnictwa dedykujemy producentom: środków ochrony roślin, nasion, nawozów i pasz.

Poza badaniami zlecanymi przez producentów rolnych, mamy również do zaoferowania panelowe projekty badawcze. Odnoszą się one do dystrybutorów, czy do zagadnień z zakresu weterynarii. Ze swojej strony oferujemy Państwu w pełni profesjonalną realizację zleconych badań z gwarancją 100% satysfakcji.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.